درباره فروشگاه اینترنتی روزین

ایده اولیه

شما هم از اینکه باید برای خریدن میوه و سبزی مورد نیازتان، وقت و انرژی صرف کنید، خسته شده‌اید؟ آیا دوست ندارید بجای آن‌که زمانتان را صرف خرید نیازهای روزمره کنید، به کارهای مهم‌تر و یا علایق شخصیتان بپردازید. ما در فروشگاه اینترنتی روزین خریدهای روزانه را ساده‌تر کرده‌ایم. محصولاتی که هم کیفیت کاملا مناسبی داشته باشند و هم از قیمت‌های رقابتی بهره ببرند. می‌توانید در منزل خود محصولات مورد نیازتان را سفارش دهید و در کمتر از ۶۰ دقیقه(!) سفارش خود را دریافت کنید. ما همه تلاشمان را بکار بسته‌ایم تا فرآیند سفارش‌دهی ساده‌تر و سریع‌تری داشته باشید. ضمن اینکه در انتخاب محصول نیز دستتان بازتر است و می‌توانید از میان محصولات بیشتری کالای خود را انتخاب کنید.

محصولات و استراتژی‌ها

فروشگاه اینترنتی روزین استارتاپی است که در سال ۱۳۹۶ با هدف افزایش رفاه خانواده و ایجاد خریدی لذت‌بخش، تأسیس شده است. محصولات ارائه شده در این فروشگاه، شامل همه نوع مصارف روزانه خانواده می‌شود که در فاز نخست تأمین انواع میوه و سبزیجات مورد نیاز در دستور کار قرار گرفته است. استراتژی شرکت بر ۴ رکن اصلی «کیفیت مناسب»، «قیمت رقابتی»، «سرعت در خدمات» و «سهولت در سفارش‌دهی» استوار است و همواره بر آن‌ها تأکید می‌گردد. میوه‌ها و سبزیجات از باغات و مراکز اصلی توزیع میوه به قیمت عمده خریداری شده و پس از جداسازی و بسته‌بندی به مشتریان محترم تحویل داده می‌شود. برای اطلاع از شیوه و امکانات سفارش‌دهی فروشگاه، به صفحه روش خرید مراجعه نمایید.

خدمات و قابلیت‌ها

دفتر مرکزی شرکت در شهر کرج واقع شده و محدوده اولیه فعالیت آن نیز در همین شهر است. برای اطلاع از مناطقی که هم‌اکنون مشمول خدمات‌رسانی این شرکت می‌شوند، به صفحه مناطق تحت پوشش مراجعه نمایید. علاوه بر این شرکت برای ایجاد سهولت در تحویل سفارشات و قدرت انتخاب بیشتر برای مشتریان، دو نوع سرویس «ساعتی» و «سفارشی» را فراهم آورده است. برای مشاهده ویژگی‌های سرویس‌های فروشگاه اینترنتی روزین به صفحه روش‌های ارسال سفارشات مراجعه نمایید. همچنین جهت جلب رضایت مشتریان آنلاین، خدمات مرجوعی محصولات خریداری شده نیز ارائه می‌گردد. برای اطلاع از شرایط این خدمات نیز می‌توانید به صفحه شرایط استرداد محصولات مراجعه نمایید.